Kontakt

Błąd WP Google Maps

Aby mieć pewność, że Twoja mapa jest wyświetlona prawidłowo, proszę wprowadzić Twój klucz Google Maps JavaScript API w zakładce Maps->Settings->Ustawienia zaawansowane.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych usług. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie lub napisać na adres kontakt@narynku.com.pl.

Jak do nas trafić

Rynek 12, 89-100 Nakło nad Notecią, tel. 52 321 13 55
Imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Polityka Prywatności

Aby zapoznać się z naszą Polityką Prywatności wystarczy kliknąć tu.

Nota Prawna

Zadaniem strony www.narynku.com.pl jest dostarczenie informacji o firmie Wael Qaraqish PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNE, jak również ogólnych informacji o jej działalności, osiągnięciach i poglądowej ofercie. Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność zawartych tu informacji mogą się one zmienić bez wcześniejszego powiadomienia. Nie możemy zatem przyjmować odpowiedzialności za wszelkie błędy, a tym samym konsekwencje wynikające z korzystania z naszej strony. Żadna informacja zawarta na tej stronie nie może być uważana za ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie należy działać lub zaniechać działania w oparciu o zawarte tu informacje. Za wszelkie uwagi odnośnie błędów strony www.narynku.com.pl będziemy wdzięczni. Prosimy o przesyłanie ich drogą mailową na adres kontakt@narynku.com.pl.